Klasikiniai automobiliai filmams ir renginiams

Klasikiniai automobiliai filmams ir renginiams. Mes specializuojamės klasikinių ir išskirtinių transporto priemonių nuomoje filmų gamybai ir filmavimui. Mes turime platų retro transporto priemonių pasirikimą mūsų internetiniame kataloge. Jeigu jūs nerandate pageidaujamo automobilio mūsų puslapyje, mes turime prieigą prie daugybės kitų automobilių mūsų duomenų bazėje.

Mes turime ilgametę patirtį, nustatant automobilio laikmetį įvairiems filmas ir serialams. Tad jūs galite būti užtikrinti, kad mes jums padėsime surasti automobilį, labiausiai atitinkantį jūsų pasirinkto laikmečio stilių. Mūsų automobiliai buvo naudojami kelių filmų gamyboje, pavyzdžiui, Džeimso Bondo filmuose ir Justino Bieberio vaizdo klipuose.

Klasikiniai automobiliai filmams ir reklamoms

Keli iš mūsų išskirtinių klasikinių automobilių buvo naudojami reklamoms, rodomoms didžiuosiuose TV kanaluose. Mes turime daug patirties reklamos industrijoje ir atrenkant transporto priemones, kurios labiausiai atitiktų ir sustiprintų norimą reklamos žinutę. Tad jeigu jūs turite reklamos tematiką, kurią norėtumėte pabrėžti naudodami retro automobilį, motociklą, autobusą ar kitą transporto priemonę, mes galime jums padėti.

Automobilių nuoma renginiams

BookAclassic gali jums pasiūlyti automobilius, kurie jūsų šventiniams renginiams ar įmonės vakarėliams suteiktų nepamirštamų įspūdžių. Ar norėtumėte pamatyti Elvį Preslį važiuojantį rožiniame Kadilake, o gal jus labiau žavi 1930-ųjų gangsterių automobilis, primenantis Al Capone laikus? Galimybių sąrašas yra beribis, tad leiskite savo vaizduotei lietis laisvai!

Automobilių nuoma parodoms ir mugėms

Niekas nepritraukia tiek dėmesio kaip reti automobiliai ar motociklai. BookAclassic turi platų pasirinkimą retų automobilių parodoms ir pristatymams. Mes taip pat galime būti tarpininkais padėdami jums surasti išskirtinę transporto priemonę, neįeinančią į mūsų asortimentą, tačiau kuri pritrauktų žiūrovų dėmesį. Tad jeigu jums reikia unikalios, akį traukiančios transporto priemonės parodoms ar mugėms, paprasčiausiai peržiūrėkite mūsų internetinį retro automobilių parodoms ir mugėms katalogą.

Section background
Classic vehicle

Do you need a classic vehicle?

Make your wedding or party unforgettable. Find a dream car in your local area.

Find your vehicle
Classic vehicle garage

Are you a Vehicle Owner?

Free advertising of your classic vehicle. Totally free. No annual fee. No binding contracts.

Register your vehicle

Want to get regular updates?

Subscribe now

  The latest classic car news!

  Be the first to get exclusive offers by email from BookAclassic!

  Get event and classic car travel inspiration from around the world!