Limuzinų nuoma

Limuzinų nuoma ir VIP transportas

BookAclassic yra įmonė, užsiimanti VIP transporto ir limuzinų nuoma pasauliniu mastu. Mes turime platų pasirinkimą žinomų limuzinų klasės automobilių, tokių kaip Jaguar, Bentley, Mercedes ir Rolls-Royce, nekalbant apie amerikietiškas markes, kaip Cadillac, Buick ir Lincoln. Leiskite mums pasirūpinti jūsų svečiais ar VIP asmenimis, pasiūlant plačiausias limuzinų nuomos paslaugas internete teikiančią kompaniją.

Išpildykite savo svajones

Dar niekada nebuvo taip populiaru naudotis limuzino paslaugomis vestuvėms, iškilmingoms vakarienėms ir pietums. Daugeliui iš mūsų paliko neišdildomą įspūdį, matyti kaip ką tik susituokę jaunavedžiai iškeliauja iš bažnyčios ar santuokų rūmų prabangiu limuzinu. Tai tikrai palieka didelį įspūdį, tad nenuostabu, kad tai yra patirtis, kuria daugelis nori pasidalinti. Dažnai limuzino paslaugos, norint vakarėliui suteikt daugiau linksmumo ir originalumo yra apjungiamos su tam tikra vakarėlio tema, pavyzdžiui, Elvio vakarėlis ar 50-ųjų tematika.

Keliavimas limuzinu pagyvina visus renginius

Keliauti į oro uostą medaus mėnesiui prabangiu limuzinu yra įdomi ir romantiška patirtis, koks yra dar geresnis būdas pradėti švęsti? Ir tuomet kai grįšite iš kelionės jūsų lauks puikus limuzinas su privačiu vairuotoju, kad saugiai grįžtumėte namo į naujo gyvenimo pradžią.

O galbūt jūs ne jaunavedžiai, bet norite atšvęsti savo sidabrines vestuves. Keliavimas limuzinu gali būti smagi ir įspūdinga patirtis, sidabrines vestuves švenčiančiai porai. Arba galbūt užsakykite nuostabų limuziną, kuris paimtų jūsų šeimos narius ar draugus iš oro uosto po ilgo laikotarpio praleisto užsienyje? Sunku įsivaizduoti geresnį būtų pasveikinti juos grįžus namo ir parodyti kaip jų pasiilgote.

Nuomotis limuziną taip pat galima norint atšvęsti jums svarbią šventę, pavyzdžiui, 50-ojo gimtadienio proga. O galbūt jūs norite kam nors padovanoti puikią dovaną? Mes drąsiai galime jums rekomenduoti limuzino nuomą kaip nuoširdžią dovaną nuo jūsų, galbūt pakeliui sustojant gerame restorane ar apsilankant teatre ar kino centre. Ar galbūt jūs norite palepinti savo svečius, aprodant jiems gražiausias miesto vietas, kur jie galėtų nusifotografuoti vaizdingame fone.

Limuzinų nuoma

Vieta, paruošta staigmenai, kurioje sustosite pakeliui važiuojant prabangiu limuzinu. Jūs pasiimate gėrimą iš baro, apsipalaiduojate minkštoje ir patogioje odinėje sėdynėje klausydamiesi ramios muzikos ar žiūrėdami filmą. Palikite visus rūpesčius vairuotojui ir leiskite sau visiškai atsipalaiduoti.

Limuzine yra daugybė vietos, tad jūs galite kartu pasikviesti savo draugus ir šeimos narius, kartu pasimėgauti prabangiu interjeru, pramogomis ir išskirtiniu komfortu.

Amerikietiškų, angliškų ir vokiškų VIP limuzinų nuoma

Jeigu ieškote klasikinio ar retro limuzino nuomos, mes galime pasiūlyti puikius angliškus limuzinus kaip Jaguarai, Bentley, Daimler ir Rolls-Royce – visi stilingi ir prabangūs, puikiai tinkantys palepinti VIP svečius.

Jeigu jūs norite transporto priemonės, kuri atrodytų nepriekaištingai ir talpintų visus svečius, tuomet amerikietiškas automobilis greičiausiai yra jums tinkamiausiais variantas. Cadillac Stretch limuzinai, Lincoln Town Car visuomet yra geras sprendimas. Šie automobiliai įprastai turi pakankamai vietos 8 VIP asmenims, kurie viduje gali mėgautis gėrimais iš mini baro, žiūrėdami įmontuotą televizorių ar klausydamiesi muzikos.

Mes taip pat turime pasiūlyti vokiškų VIP transporto priemonių kaip BMW ir Mercedes, kurie gali pasiūlyti komfortą, patogumą ir saugią kelionę limuzinu VIP klientams.

Verslo renginių ir vakarėlių transportas

Jeigu jūsų verslo renginyje trūksta ypatingos pramogos, mes galime jums pasiūlyti išskirtinį transportą jūsų renginiams. Tad jeigu jūs turite idėją, bet neturite transporto, nedvejodami kreipkitės į BookAclassic ir mes garantuojame, kad jūsų verslo vakarėlis bus unikalus ir nepamirštamas!

Section background
Classic vehicle

Do you need a classic vehicle?

Make your wedding or party unforgettable. Find a dream car in your local area.

Find your vehicle
Classic vehicle garage

Are you a Vehicle Owner?

Free advertising of your classic vehicle. Totally free. No annual fee. No binding contracts.

Register your vehicle

Want to get regular updates?

Subscribe now

  The latest classic car news!

  Be the first to get exclusive offers by email from BookAclassic!

  Get event and classic car travel inspiration from around the world!