Klasikinių ir retro autobusų nuoma

Klasikinių ir retro autobusų nuoma vestuvėms ir renginiams

Klasikinių ir retro autobusų nuoma jūsų vestuvėms, vakarėliui ar kompanijos renginiui? Klasikiniai ir retro automobiliai tampa vis labiau populiarūs vestuvėms ir kitiems šventiniams renginiams. Tačiau ne visi žino, kad išsinuomoti klasikinį ar retro autobusą renginiams yra taip pat lengva kaip ir automobilį. Be jokios abejonės autobusai yra daug smagesnė transporto priemonė tokio tipo renginiams, o viena iš priežasčių yra ta, kad autobuse gali tilpti visa grupė svečių.

Kelionėje klasikiniu vakarėlių autobusu jūs galite mėgautis šampanu, fone skambant pasirinkto laikmečio muzikai, o pakeliui sustoti įvairiose vietose, taip paįvairinant kelionę. Galbūt net surengiant pikniką ar svečių sutikimą pasirinktoje vietoje?

Klasikinio autobuso nuoma reiškia, kad tilps visi

Ar jums artimas 70-ųjų Volkswagen autobuso nostalgiškas žavesys? O galbūt jūsų vakarėliui ar kompanijos renginiui labiau tiktų klasikinis Londono dviaukštis autobusas? BookAclassic jums siūlo platų pasirinkimą klasikinių autobusų, turinčių iki 35 sėdimų vietų su papildomomis stovimomis vietomis.

Turbūt nereikia nei sakyti, kad retro autobusai puikiai atrodys nuotraukų iš vakarėlio ar vestuvių fone. Autobusai gali būti įvairių linksmų formų ir spalvų, atitinkančių teminio vakarėlio ar vestuvių atmosferą.

Volkswagen visada yra puikus pasirinkimas

Jeigu jums patinka 70-ųjų stiliaus nostalgija ir žavesys, Volkswagen visada yra puikus pasirinkimas. Originaliame Volkswagen Westfalia Camper autobuse yra šaldytuvas, kriauklė, stalas ir gražios užuolaidos. Volkwagen dažnai yra užsakomi vestuvėms ir niekada nenuvilia. Kai kurie Volkswagen gali būti išnuomoti be vairuotoj, kur jūs patys galite sėsti už vairuotojo kėdės ir leistis į romantišką kelionę. Tik jūs vieni, kartu su savo antra puse, aplink pasaulį sename Volkswagen autobuse.

Nuoma negali būti paprastesnė

Peržvelkite mūsų siūlomus klasikinius ir retro autobusus ir išsirinkite jūsų šventei labiausiai tinkantį variantą. Naudodamiesi mūsų nuomos sistema, autobusą išsinuomosite greitai ir lengvai. Paprasčiausiai išsirinkite patinkantį automobilį ar autobusą ir įveskite reikiamą informaciją, kad pateiktumėte užklausą.

Užsisakykite iš karto arba parašykite mums, mes mielai jums patarsime. Remdamiesi savo ilgamete patirtimi reto automobilių ir autobusų nuomoje, mes esame pasiruošę jums padėti išsirinkti labiausiai tinkantį autobusą jūsų reginiui. Tačiau nelaukite per ilgai – retro autobusai yra labai populiarūs vestuvėms ir kitoms šventėms.

Jeigu jus labiau domina mašinos ar kitokios transporto priemonės, mes taip pat turime puikų Rolls-Royce, Bentley, Jaguar, Lincoln, Mercedes ir Kadilakų pasirinkimą. Mes turime ką pasiūlyti kiekvieno skoniui.

Peržiūrėkite mūsų siūlomus klasikinius ir retro autobusus vestuvėms ir renginiams. Mes garantuojame, kad autobusas vestuvėse ar renginyje suteiks jums nepamirštamų įspūdžių.

Section background
Classic vehicle

Do you need a classic vehicle?

Make your wedding or party unforgettable. Find a dream car in your local area.

Find your vehicle
Classic vehicle garage

Are you a Vehicle Owner?

Free advertising of your classic vehicle. Totally free. No annual fee. No binding contracts.

Register your vehicle

Want to get regular updates?

Subscribe now

  The latest classic car news!

  Be the first to get exclusive offers by email from BookAclassic!

  Get event and classic car travel inspiration from around the world!