Klasikinių vestuvinių automobilių nuoma

Klasikinių vestuvinių automobilių nuoma

Vestuvinių automobilių nuoma. Romantiškų, klasikinių ar retro vestuvinių automobilių nuoma praskaidrins jūsų didžiąją dieną. Tai puikus būdas atšvęsti vieną nuostabiausių gyvenimo akimirkų ir sukurti neišdildomus atsiminimus.

Geriausias vestuvių vakarėlis

Ar norėtumėte vestuvių pavasarį, po šviesiais beržais? O gal labiau žavi vestuvės tarp žėrinčių vasarinių žiedų? Ar vestuvės rudenį, šiltų, ryškių spalvų apsupty? Ar žiemą, blizgančiose baltose pusnyse?

Galimybės yra beribės. BookAclassic padarys viską, kad jūsų vestuvės išsinuomavus vestuvinį automobilį būtų nepamirštama patirtis.

Vestuvių transportas kartu su specialiu nuotakos automobiliu

Remiantis mūsų patirtimi, vestuvinis automobilis yra ne mažiau svarbus vestuvėms nei vestuvinė suknelę ar žiedai. Tai bus diena, kuri daugybę metų išliks daugelio atmintyje.

Užsisakę klasikinį ar retro automobilį pas mus, galite būti užtikrinti, kad šventė yra geriausiose rankose, tad jūs galite mėgautis nepamirštamomis akimirkomis, be jokių rūpesčių.

  • 8000+ Weddings

  • 6000+ Vehicles

  • 35+ Countries

  • 24/7 Support

Įvairių modelių vestuvinių automobilių nuoma

BookAclassic specializuojasi unikalių, įvairių klasių automobilių nuomoje, įskaitant įspūdingus Cadillac ir Ferrari automobilius tarp daugybės kitų modelių kaip Maserati, Ford ir Chevrolet. Taip pat mes turime platų pasirinkimą didingų angliškų vestuvinių klasikinių automobilių tokių kaip Bentley, Rolls-Royce ir Jaguar. Kad ir kokio modelio automobilio pageidaujate, mes padarysime viską, kad jį pristatytume.

Rožinis automobilis vestuvių pasivažinėjimui?

Jeigu jūs ieškote amerikietiškų limuzinų ir vestuvinių automobilių, jūs esate reikiamoje vietoje. BookAclassic jums gali pasiūlyti tobulą, aukščiausios klasės amerikietišką klasikinį automobilį nuomai.

Mes turime platų pasirinkimą amerikietiškų limuzinų ir kitų klasikinių amerikietiškų vestuvinių automobilių. Jūs galite pasirinkti vieną iš modernių limuzinų kaip Lincoln, Cadillac ar Chrysler, ar klasikinį amerikietišką modelį kaip Ford, Mustang, Pink Cadillac, Chevrolet ir Bel Air. O jeigu jūs turite išskirtinį norą savo vestuviniam automobiliui, kreipkitės, ir mes padėsime jums jį gauti.

Find your vehicle
World map

Our Process

How it Works

Globe
Find your

dream car

You're only 20 seconds away from booking a dream car. Right here you can find the world's most extensive collection of unique classic cars and sports cars. Dreams are better in real life!

Hands
Book your

dream ride

Explore our collection and get instant quotes for your event. The process for booking and payment is simple and secure. We'll guide you all the way through the process.

Vehicle
Stop dreaming and

start driving

As soon as your booking is confirmed, the vehicle owner will contact you directly to agree all the necessary details for your big day. Then you'll be all set for an unforgettable experience.

Gauk įkvėpimo

Vestuvėms pritaikyti automobiliai

Royal wedding cars

Take a look at our top 5 most royal wedding cars!

Read more
Luxury Experiences

Read about Maltese Island's luxury experiences!

Read more
Couple's favourites

Looking at this year's top car picks!

Read more
Why not an E-type?

One of the most popular cars here on BookAclassic.

Read more

Išskirtinių vestuvinių automobilių nuoma – štai kaip tai veikia

Nėra nieko romantiškiau kaip išeiti iš bažnyčios ar santuokų rūmų ir būti pasitiktam elegantiškai apsirengusio vairuotojo, laukiančio prie gražaus klasikinio ar išskirtinio, modernaus sportinio automobilio. Tik įsivaizduokite, kokie sužavėti bus jūsų svečiai turėdami galimybę įamžinti jus pozuojančius kaip jaunavedžius prie stilingo automobilio. Visi vestuvių svečiai galės džiugiai stebėti kaip nuotaka ir jaunikis atsilošia puošniose stilingose sėdynėse ir pakelia šampano taurę už vienas kitą.

Jūsų vairuotojas užtikrins, kad vestuvinis pasivažinėjimas taptų idiliška patirtimi. Jis iš pradžių suorganizuos jaunavedžių fotosesiją automobilio fone. Tuomet jis pakvies jus į ramią ir malonią kelionę po gražiausias miesto vietas.

Vestuvinės kelionės pasiūlyme dažniausiai yra įtraukta ir putojančio šampano taurė jaunavedžiams, kad galėtumėte mėgautis kelionės metu. Kai kurie vairuotojai tai siūlo kaip automobilio nuomos pasiūlymo dalį, kiti prašo šampaną atsinešti patiems. Bet kokiu atveju, jūs neturėtumėte praleisti galimybės pakelti taurės putojančio šampano už šią romantišką dieną.

Vestuviniai automobiliai suteikia idilišką foną jūsų vestuvinėms nuotraukoms

Vestuviniai automobiliai suteikia nuostabiai romantišką atmosferą, kuomet jus veža iš bažnyčios ar santuokų rūmų sename retro automobilyje. Retro ir prieškariniai automobiliai dažnai naudojami vestuviniams pasivažinėjimams, nes jie puikiai dera nuotraukų fone ir suteikia nuotraukoms tam tikro žavesio.

Vestuvės be daugybės nuostabių nuotraukų nesuteikia pilnos vestuvių patirties, tad fotografų tarpe yra įprasta naudoti vestuvinius automobilius kaip nuotraukų foną, fotografuojant jaunavedžius. Tai puikus būdas pridėti spalvų romantiškai dienos atmosferai.

Niekas taip neperduoda renginio grožio ir didingumo kaip didingas Jaguar ar Rolls-Royce vestuvinis automobilis. Nupoliruotas automobilio kėbulas, puošnios ir prabangios odinės sėdynės ir blizgantis variklio dangtis iš karto kviečia stilingoms ir šventinėms nuotraukoms.

Savarankiškai vairuojami automobiliai vestuvėms

Jeigu jūs nenorite privataus vairuotojo, tuomet yra daugybė automobilių be vairuotojo nuomos pasiūlymų. Jūs galite rinktis iš daugybės specialių ir sportinių automobilių, kurie yra pritaikyti vestuviniams pasivažinėjimams, ypač jeigu jūs savo vestuvėms pageidaujate modernesnio įvaizdžio. Tačiau yra svarbu, kad jūs susipažintumėte su automobiliu prieš jūsų didžiąją dieną. Be jokios abejonės, kad išėjus iš bažnyčios ar santuokų rūmų nueiti prie raudono Ferrari automobilio yra nepaprastas vaizdas. Bet jeigu jūs negalėsite atsipalaidavę, lengvai valdyti automobilio, patirtis nebus tokia stipri.

Gaukite vestuvinio automobilio nuomos kainą nedelsiant

Jūs galite nedelsiant gauti pasiūlymą bet kuriam jūsų pasirinktam BookAclassic automobiliui. Jums tik reikia suvesti savo duomenis ir pasirinkti automobilį. Nebijokite mūsų paklausti apie sąlygas ar kitą jus dominančią informaciją, mes esame pasiruošę atsakyti į visus jūsų rūpimus klausimus ir padėti rasti geriausią pasiūlymą jūsų vestuvėms. Klasikinių vestuvinių automobilių nuoma įvairiems renginiams mes užsiimame jau daugybę metų, tad mes esame sukaupę daugybę patirties. Mes nieko labiau nenorime kaip užtikrinti, kad jūsų vestuvės būtų nepamirštama gyvenimo patirtis. Tad peržvelkite mūsų vestuvinių automobilių pasiūlymus ir sukurkite nepamirštamą ir unikalią vestuvių dieną!

Raskite tobuliausią sprendimą savo vestuvėms pas mus – mes garantuojame, kad jūsų paieška nebus bevertė. Peržiūrėkite mūsų siūlomą vestuvių transportą ir pasirūpinkite, kad jūsų vestuvės taptų unikalia ir nepamirštama patirtimi.

Find your vehicle

Testimonial from Emma Williams lt - Patikimas užsakymo procesas Emma Williams Klientas

Patikimas užsakymo procesas

Tai buvo nepakartojama ir tikrai verta pinigų. Pradžioje aš buvau susirūpinusi apie išankstini mokėjimą, tačiau viskas susiklostė puikiai ir užsakymas buvo įvykdytas. Automobilių savininkas buvo labai puikus, jis buvo labai mielas ir net davė patarimų susijusių su renginiu.

Testimonial from Joe Hindle lt - Paprasta ir efektyvu Joe Hindle Klientas

Paprasta ir efektyvu

Svetainė yra lengvai naudojama, tu išanksto gali susižinoti kainą ir tai pagerina užsakymo proceso kokybę. Iš karto gavau visą informaciją iš vairuotojo ir išsiaiškinome visas detales vestuvių dienai. Vairuotojas buvo punktualus ir komunikabilus. Rekomenduoju 100% naudotis BookAclassic!

Testimonial from Emma Williams lt - Patikimas užsakymo procesas Emma Williams Klientas

Patikimas užsakymo procesas

Tai buvo nepakartojama ir tikrai verta pinigų. Pradžioje aš buvau susirūpinusi apie išankstini mokėjimą, tačiau viskas susiklostė puikiai ir užsakymas buvo įvykdytas. Automobilių savininkas buvo labai puikus, jis buvo labai mielas ir net davė patarimų susijusių su renginiu.

Testimonial from Joe Hindle lt - Paprasta ir efektyvu Joe Hindle Klientas

Paprasta ir efektyvu

Svetainė yra lengvai naudojama, tu išanksto gali susižinoti kainą ir tai pagerina užsakymo proceso kokybę. Iš karto gavau visą informaciją iš vairuotojo ir išsiaiškinome visas detales vestuvių dienai. Vairuotojas buvo punktualus ir komunikabilus. Rekomenduoju 100% naudotis BookAclassic!

Susidomėjai klasikinio automobilio nuoma savo vestuvėms?