Savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma

Ieškote išskirtinio retro savarankiškai vairuojamo automobilio?

Tuomet jūs esate reikiamoje vietoje. Daugybė automobilių entuziastų svajoja turėti savo nuosavą klasikinį ar retro automobilį, bet paprasčiausiai tam neturi pakankamai lėšų. Tad savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma yra geriausias pasirinkimas, norint pajusti adrenaliną ir nepakartojamus pojūčius. BookAclassic siūlo klasikinio automobilio be vairuotojo nuomą, tad visi automobilių fanai turi puikią galimybę pasivažinėti savo svajonių automobiliu. Mūsų siūlomus automobilius jūs galite išsinuomoti bet kokiam laikotarpiui. Tiesiog išsinuomokite ir važiuokite!

Svajojate apie Ferrari, Bentley ar Aston Martin automobilių nuomą?

Klasikiniai retro automobiliai be jokios abejonės traukia akį. Vis labiau populiarėjantys retro automobiliai daugelį žavi savo greičio galimybėmis. Norėtumėte išsinuomoti vieną iš automobilių? BookAclassic siūlo klasikinių ir sportinių savarankiškai vairuojamų automobilių nuomą visoje šalyje. Sportinio ar svajonių savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma yra labai populiari, tad BookAclassic siūlo prabangiausius modelius, tokius kaip Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Maserati, Bentley, Jaguar ir Porsche.

Kad ir kur jūs važiuosite, mes važiuosime kartu

Jeigu jūs keliaujate į medaus mėnesį, planuojate kelionę aplink pasaulį ar tiesiog kasmetines atostogas, tačiau nenorite nuomotis tokios pačios įprastos mašinos kaip ir visi kiti, mūsų pasauliniame BookAclassic puslapyje jūs galite rinktis retro variantus! BookAclassic turi tūkstančius klasikinių ir retro automobilių pasauliniu mastu ir klientus, kurie nuomojasi šiuos automobilius keliuose žemynuose. Jūs galite išsinuomoti savo svajonių automobilį kitai kelionei savo gimtąja kalba, be vargo suprasdami užsakymo procesą. Jūs netgi galite užsisakyti automobilį, kuris jūsų lauks nusileidus oro uoste. Ar nenorėtumėte išsinuomoti stilingo Jaguar-E stiliaus automobilio savo vasaros atostogų kelionei į Maljorką? O galbūt norėtumėte važiuoti gėrėdamiesi Toskanos kraštovaizdžiu raudoname 1960-ųjų Alfa Romeo? Mes galime išpildyti jūsų svajonę tiesiog keliais mygtuko paspaudimais mūsų internetinėje svetainėje. Tad jeigu jūs visuomet svajojote įsimesti savo lagaminą į amerikietišką automobilį ir patraukti legendiniu „Route 66“ maršrutu ar pradėti savo atostogas Alpėse, senoviniame Mercedes automobilyje, originaliomis odinėmis sėdynėmis ir traškančia, sena radijo, BookAclassic gali išpildyti jūsų svajones.

Išsinuomokite modernų Ferrari ar klasikinį automobilį unikaliam pasivažinėjimui be vairuotojo

Ieškote savarankiškai vairuojamo automobilio nuomos? Gauti raktelius nuo Ferrari, Lamborghini ar Aston Martin yra unikali ir nepamirštama akimirka. Gyvenkite svajonėje vieną dieną ar visą savaitę, ir leiskite sau pajusti, ką reiškia vairuoti sportinį automobilį.

Savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma dienai, savaitgaliui ar visai savaitei

Pas mus Porsche ar Ferrari galite išsinuomoti trimis skirtingais būdais. Svajonių mašinos paketai prasideda nuo vienos dienos automobilio nuomos. Mes taip pat galime pasiūlyti automobilio be vairuotojo nuomą savaitgaliui, kur paimti mašiną galėsite penktadienį, o grąžinti sekmadienį. Jeigu norite pajusti, ką reiškia turėti Aston Martin ar Lamborghini, svajonių automobilį galite išsinuomoti ir visai savaitei.

Nuostabi dovana

Ar jūsų draugas yra automobilio entuziastas, kuris visada norėjo išbandyti tam tikro modelio automobilį? Giminaitis švenčia gimtadienį, o gal draugas, kuris mėgsta retro stilių sulaukė gerų naujienų? Savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma yra puiki dovana automobilių fanatikams. Jūs galite pasirinkti, kada tiksliai jie gaus mašiną tad draugus ar artimuosius galite nustebinti tuomet, kai jie mažiausiai to tikėsis.

Porsche ar kito modelio savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma visam savaitgaliui yra puiki dovana vyrui, kuris turi viską, ko jam reikia ar moteriai, kuri mėgsta greitį. Šiai nepamirštamai patirčiai, įsigykite mūsų kuponą "vairuok pats" dienai su Ferrari, Lamborghini, Porsche ar Aston Martin mūsų dovanų kupono puslapyje.

Išsamus instruktažas, kad galėtumėte mėgautis pasivažinėjimu

Naudojantis BookAclassic paslaugomis, jūs esate saugiose rankose. Prieš pristatant automobilį į namus, mes jums pravesime išsamų instruktažą kaip valdyti klasikinį Lamborghini, Aston Martin ar Ferrari. Taip pat jūs turėsite galimybę bandomajam važiavimui su instruktoriumi, kad savaitgalį jaustumėtės užtikrintai, keliaudami išsinuomotu sportiniu automobiliu. Visi BookAclassic savarankiškai vairuojami automobiliai priklauso aistringiems automobilių fanams ir yra prižiūrėti laikantis labai aukštų standartų. Automobilių savininkai mielai jums padės bet kokiais iškilusiais klausimais, prieš jums pasiimant automobilį.

Keliami aukšti standartai

Jeigu jūs norite išsinuomoti sportinį ar savo svajonių automobilį, mes jums turime keletą reikalavimų. Suprantama, sportiniai automobiliai yra galingi, turintys daug arklio galių, tad su jais turi būti elgiamasi atsargiai ir pagarbiai. Dėl šios priežasties, savarankiškai vairuojamiems automobiliams mes turime instruktorius, kurie užtikrins, kad, norintis išsinuomoti automobilį žmogus, turi pakankamai įgūdžių ir patirties, kad suvaldytų Ferrari ar panašaus tipo automobilį.

Užsisakykite ir važiuokite

BookAclassic savarankiškai vairuojamo automobilio nuomos kainų skaičiuoklė yra „protingas įrankis“, užtikrinantis greitą ir paprastą užsakymo procesą. Mūsų išmanus kainų algoritmas per daugybę užsakymų tapo vis geresnis, užtikrinantis, kad jums būtų pasiūlyta sąžininga ir konkurencinga kaina. Kiekvienais metais tūkstančiai retro automobilių mylėtojų naudojasi mūsų užsakymo sistema įvairiose pasaulio šalyse. Kiekvienas sėkmingas savarankiškai vairuojamo automobilio užsakymas mūsų BookAclassic sistemoje, leidžia mums pasiūlyti jums profesionalią konsultaciją.

Section background
Classic vehicle

Do you need a classic vehicle?

Make your wedding or party unforgettable. Find a dream car in your local area.

Find your vehicle
Classic vehicle garage

Are you a Vehicle Owner?

Free advertising of your classic vehicle. Totally free. No annual fee. No binding contracts.

Register your vehicle

Want to get regular updates?

Subscribe now

  The latest classic car news!

  Be the first to get exclusive offers by email from BookAclassic!

  Get event and classic car travel inspiration from around the world!