Savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma

Self Drive classic car hire

Ieškote išskirtinio retro savarankiškai vairuojamo automobilio?

Tuomet jūs esate reikiamoje vietoje. Daugybė automobilių entuziastų svajoja turėti savo nuosavą klasikinį ar retro automobilį, bet paprasčiausiai tam neturi pakankamai lėšų. Tad savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma yra geriausias pasirinkimas, norint pajusti adrenaliną ir nepakartojamus pojūčius. BookAclassic siūlo klasikinio automobilio be vairuotojo nuomą, tad visi automobilių fanai turi puikią galimybę pasivažinėti savo svajonių automobiliu. Mūsų siūlomus automobilius jūs galite išsinuomoti bet kokiam laikotarpiui. Tiesiog išsinuomokite ir važiuokite!

Svajojate apie Ferrari, Bentley ar Aston Martin automobilių nuomą?

Klasikiniai retro automobiliai be jokios abejonės traukia akį. Vis labiau populiarėjantys retro automobiliai daugelį žavi savo greičio galimybėmis. Norėtumėte išsinuomoti vieną iš automobilių? BookAclassic siūlo klasikinių ir sportinių savarankiškai vairuojamų automobilių nuomą visoje šalyje. Sportinio ar svajonių savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma yra labai populiari, tad BookAclassic siūlo prabangiausius modelius, tokius kaip Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Maserati, Bentley, Jaguar ir Porsche.

Kad ir kur jūs važiuosite, mes važiuosime kartu

Jeigu jūs keliaujate į medaus mėnesį, planuojate kelionę aplink pasaulį ar tiesiog kasmetines atostogas, tačiau nenorite nuomotis tokios pačios įprastos mašinos kaip ir visi kiti, mūsų pasauliniame BookAclassic puslapyje jūs galite rinktis retro variantus! BookAclassic turi tūkstančius klasikinių ir retro automobilių pasauliniu mastu ir klientus, kurie nuomojasi šiuos automobilius keliuose žemynuose. Jūs galite išsinuomoti savo svajonių automobilį kitai kelionei savo gimtąja kalba, be vargo suprasdami užsakymo procesą. Jūs netgi galite užsisakyti automobilį, kuris jūsų lauks nusileidus oro uoste. Ar nenorėtumėte išsinuomoti stilingo Jaguar-E stiliaus automobilio savo vasaros atostogų kelionei į Maljorką? O galbūt norėtumėte važiuoti gėrėdamiesi Toskanos kraštovaizdžiu raudoname 1960-ųjų Alfa Romeo? Mes galime išpildyti jūsų svajonę tiesiog keliais mygtuko paspaudimais mūsų internetinėje svetainėje. Tad jeigu jūs visuomet svajojote įsimesti savo lagaminą į amerikietišką automobilį ir patraukti legendiniu „Route 66“ maršrutu ar pradėti savo atostogas Alpėse, senoviniame Mercedes automobilyje, originaliomis odinėmis sėdynėmis ir traškančia, sena radijo, BookAclassic gali išpildyti jūsų svajones.

  • 8000+ Events

  • 6000+ Vehicles

  • 35+ Countries

  • 24/7 Support

Išsinuomokite modernų Ferrari ar klasikinį automobilį unikaliam pasivažinėjimui be vairuotojo

Ieškote savarankiškai vairuojamo automobilio nuomos? Gauti raktelius nuo Ferrari, Lamborghini ar Aston Martin yra unikali ir nepamirštama akimirka. Gyvenkite svajonėje vieną dieną ar visą savaitę, ir leiskite sau pajusti, ką reiškia vairuoti sportinį automobilį.

Savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma dienai, savaitgaliui ar visai savaitei

Pas mus Porsche ar Ferrari galite išsinuomoti trimis skirtingais būdais. Svajonių mašinos paketai prasideda nuo vienos dienos automobilio nuomos. Mes taip pat galime pasiūlyti automobilio be vairuotojo nuomą savaitgaliui, kur paimti mašiną galėsite penktadienį, o grąžinti sekmadienį. Jeigu norite pajusti, ką reiškia turėti Aston Martin ar Lamborghini, svajonių automobilį galite išsinuomoti ir visai savaitei.

Find your vehicle
World map

Our Process

How it Works

Globe
Find your

dream car

You're only 20 seconds away from booking a dream car. Right here you can find the world's most extensive collection of unique classic cars and sports cars. Dreams are better in real life!

Hands
Book your

dream ride

Explore our collection and get instant quotes for your event. The process for booking and payment is simple and secure. We'll guide you all the way through the process.

Vehicle
Stop dreaming and

start driving

As soon as your booking is confirmed, the vehicle owner will contact you directly to agree all the necessary details for your big day. Then you'll be all set for an unforgettable experience.

Nuostabi dovana

Ar jūsų draugas yra automobilio entuziastas, kuris visada norėjo išbandyti tam tikro modelio automobilį? Giminaitis švenčia gimtadienį, o gal draugas, kuris mėgsta retro stilių sulaukė gerų naujienų? Savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma yra puiki dovana automobilių fanatikams. Jūs galite pasirinkti, kada tiksliai jie gaus mašiną tad draugus ar artimuosius galite nustebinti tuomet, kai jie mažiausiai to tikėsis.

Porsche ar kito modelio savarankiškai vairuojamo automobilio nuoma visam savaitgaliui yra puiki dovana vyrui, kuris turi viską, ko jam reikia ar moteriai, kuri mėgsta greitį. Šiai nepamirštamai patirčiai, įsigykite mūsų kuponą "vairuok pats" dienai su Ferrari, Lamborghini, Porsche ar Aston Martin mūsų dovanų kupono puslapyje.

Išsamus instruktažas, kad galėtumėte mėgautis pasivažinėjimu

Naudojantis BookAclassic paslaugomis, jūs esate saugiose rankose. Prieš pristatant automobilį į namus, mes jums pravesime išsamų instruktažą kaip valdyti klasikinį Lamborghini, Aston Martin ar Ferrari. Taip pat jūs turėsite galimybę bandomajam važiavimui su instruktoriumi, kad savaitgalį jaustumėtės užtikrintai, keliaudami išsinuomotu sportiniu automobiliu. Visi BookAclassic savarankiškai vairuojami automobiliai priklauso aistringiems automobilių fanams ir yra prižiūrėti laikantis labai aukštų standartų. Automobilių savininkai mielai jums padės bet kokiais iškilusiais klausimais, prieš jums pasiimant automobilį.

Keliami aukšti standartai

Jeigu jūs norite išsinuomoti sportinį ar savo svajonių automobilį, mes jums turime keletą reikalavimų. Suprantama, sportiniai automobiliai yra galingi, turintys daug arklio galių, tad su jais turi būti elgiamasi atsargiai ir pagarbiai. Dėl šios priežasties, savarankiškai vairuojamiems automobiliams mes turime instruktorius, kurie užtikrins, kad, norintis išsinuomoti automobilį žmogus, turi pakankamai įgūdžių ir patirties, kad suvaldytų Ferrari ar panašaus tipo automobilį.

Užsisakykite ir važiuokite

BookAclassic savarankiškai vairuojamo automobilio nuomos kainų skaičiuoklė yra „protingas įrankis“, užtikrinantis greitą ir paprastą užsakymo procesą. Mūsų išmanus kainų algoritmas per daugybę užsakymų tapo vis geresnis, užtikrinantis, kad jums būtų pasiūlyta sąžininga ir konkurencinga kaina. Kiekvienais metais tūkstančiai retro automobilių mylėtojų naudojasi mūsų užsakymo sistema įvairiose pasaulio šalyse. Kiekvienas sėkmingas savarankiškai vairuojamo automobilio užsakymas mūsų BookAclassic sistemoje, leidžia mums pasiūlyti jums profesionalią konsultaciją.

Find your vehicle
World map

Gauk įkvėpimo

Keliaukite po pasaulį

Driving: Lake District

Venture to one of England's most beautiful locations where the roads are a petrolhead's dream.

Read more
Passion for Porsche

Spend a balmy summer's evening cruising past the Dolomites in a red Porsche 911

Read more
France: our top 10!

As World Champions once again, I feel it's only right that we celebrate the beautiful country of France.

Read more
SAS dreams

Joining up with 22 SAS Pandion and Gold members on the British Classic Car weekend

Read more

Testimonial from Emma Williams lt - Patikimas užsakymo procesas Emma Williams Klientas

Patikimas užsakymo procesas

Tai buvo nepakartojama ir tikrai verta pinigų. Pradžioje aš buvau susirūpinusi apie išankstini mokėjimą, tačiau viskas susiklostė puikiai ir užsakymas buvo įvykdytas. Automobilių savininkas buvo labai puikus, jis buvo labai mielas ir net davė patarimų susijusių su renginiu.

Testimonial from Joe Hindle lt - Paprasta ir efektyvu Joe Hindle Klientas

Paprasta ir efektyvu

Svetainė yra lengvai naudojama, tu išanksto gali susižinoti kainą ir tai pagerina užsakymo proceso kokybę. Iš karto gavau visą informaciją iš vairuotojo ir išsiaiškinome visas detales vestuvių dienai. Vairuotojas buvo punktualus ir komunikabilus. Rekomenduoju 100% naudotis BookAclassic!

Testimonial from Emma Williams lt - Patikimas užsakymo procesas Emma Williams Klientas

Patikimas užsakymo procesas

Tai buvo nepakartojama ir tikrai verta pinigų. Pradžioje aš buvau susirūpinusi apie išankstini mokėjimą, tačiau viskas susiklostė puikiai ir užsakymas buvo įvykdytas. Automobilių savininkas buvo labai puikus, jis buvo labai mielas ir net davė patarimų susijusių su renginiu.

Testimonial from Joe Hindle lt - Paprasta ir efektyvu Joe Hindle Klientas

Paprasta ir efektyvu

Svetainė yra lengvai naudojama, tu išanksto gali susižinoti kainą ir tai pagerina užsakymo proceso kokybę. Iš karto gavau visą informaciją iš vairuotojo ir išsiaiškinome visas detales vestuvių dienai. Vairuotojas buvo punktualus ir komunikabilus. Rekomenduoju 100% naudotis BookAclassic!

Want to get regular updates?

Subscribe now

  The latest classic car news!

  Be the first to get exclusive offers by email from BookAclassic!

  Get event and classic car travel inspiration from around the world!